A keď vyjde slnko…

…zaplní ma energiou. Lebo teraz sa cítim, akoby ste zo mňa vycucali všetok život a jediné, na čo mám chuť, je bežiaci pás. (Vďak, Bobinka, za novú drogu.)
No kým sa to slnko schováva, tak si aspoň vnesiem do života trochu svetla s farebnými outfitmi. 
Napríklad so žltým svetrom, ktorý mi mimochodom vôbec nepasuje, ale tak vždy lepšie, akoby mi mala byť zima, všakže. A ako-tak ladí s kabelkou, takže sa mám na čo vyhovoriť, prečo ho mám na sebe.
Okrem toho modré sako a modrá stužka, vďaka ktorej vyzerám ako škôlkarka. Základ však je, že ladí. 😀
A na záver, tmavšia fuchsiová. Na šatách, topánkach a silonkách. Teda, na tých silonkách to nie ja také jednoznačné, keďže sú kombinované s modrou, ale je z väčšej časti tam. 🙂
Inak, silonky sú novinka na trhu od značky Gatta. V balení ColoRevolution nájdete dve rôzne farebné variácie siloniek, ktoré si podľa chuti oblečiete na seba a postriháte ich tak, ako sa vám žiada. Ja som zvolila niečo nenápadnejšie, guľôčky na vonkajšej strane oboch lýtok. Samozrejme, môžete sa realizovať, koľko len chcete. Od menších, až po väčšie. Asi si zaobstarám ešte jedny a postrihám ich výraznejšie. Predsa, prvý krát som mala rešpekt. .)

Love, peace and fashion Ivanka
Šaty: Primark, Sako: H&M, Sveter: Sekáč, Topánky: Sekáč (Pimkie), Taška: z Talianska, Prsteň: Camaieu, Silonky: ColoRevolution Gatta

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.