pink & leather.

Táto bunda je pravdepodobne najnosenejším kúskom tejto zimy. Na blogu sa síce objavila zatiaľ iba raz, no vždy, keď ide o život   sa musím niekam rýchlo nachystať, vyhráva na plnej čiare. Pravda, konkurenciu jej ešte robí táto ovečka, no keď prší či sneží, tejto bunde to až tak veľmi nevadí, zatiaľ čo „ovečka“ veľmi rýchlo navlhne, tak je o čosi praktickejšia. Okrem toho, je ružová. Kto nemá ružovú v láske, tomu asi veľmi rozumieť nebude, no my, „závisláci“ na ružovej, si veľmi dobre rozumieme. Mám ju aj v zelenej farbe a najnovšie som si ju objednala aj v červenej. Možno sa práve chytáte za hlavu, veď na čo by komu boli tri bundy?! Pravda, tri bundy netreba, ale my si to s maminou povymieňame a ponosíme na striedačku. Uvidím, ako bude vyzerať tá červená a ako s ňou budeme spokojné, možno potom jednu z trojice posuniem niekomu inému. Inak, často sa ma pýtate, ako sa objednáva zo Sheinside a aké sú tie veci. Písala som o tom článok, ktorý nájdete tu, no myslím, že napíšem ďalší, nech v tom máme jasno. Teraz len tak v skratke, vždy si kupujte oblečenie podľa rozmerov, nie podľa čísla, ktoré nosíte (pri každom kúsku sú napísané cm, niekedy si budete musieť kúpiť aj Lko, síce nosíte XS), nie všetko vyzerá tak, ako na obrázku (tu odporúčam sledovať lištu pod oblečením-buyer’s show, kde sú fotky ľudí/bloggerov, ktorí si danú vec kúpili, ja si tiež často vyhľadávam tie veci cez google alebo lookbook, kde napíšem znenie produktu a k tomu doplním slovíčko blogger, kde mi vyhľadá, či už to niekto na sebe mal a ako to vyzerá, tiež je nápomocný instagram, kde vyhľadávam fotky buď podľa hashtagu sheinside alebo priamo označenia), ak fotku nenájdem, veľmi dlho rozmýšľam, či si vec zaobstarám, alebo nie, keďže mám tiež strach, ako to napokon bude vyzerať. A ešte taký malý dotaz, ak máte dlhé ruky ako ja, veľmi nepochodíte. 😀 Mne je však na rukách krátke všetko, či je to Zara, Gucci alebo Sheinside, takže som sa s tým už zmierila a vždy si to viem nejako poriešiť. Dnes som rukávy bundy vyhrnula, pridala obľúbené dlhé pletené rukavice a cez ne prehodila hodinky od Casio, ktorým som náramok ponechala v pôvodnej dĺžke, takže ich môžem pohodlne zapnúť cez akékoľvek rukavice, čo je cez zimu nadmieru praktické.

A ešte k tým najnosenejším kúskom, čo sa týka topánok, tak okrem mojich jazdeckých nízkych čižiem (ku nám na kone som ich však nikdy nevzala, na to mám staré tenisky a chapsy) nosím stále tieto ružové Timberlandy. Čo ma však nepríjemne prekvapilo, neskutočne sa v nich šmýka. Stačí trošku ľadu či snehu a nohy dostávajú poriadne zabrať!

Pre dnešok všetko, vonku nádherne sneží, tak si to idem užiť a popracovať na nedeľnom príspevku. (:

Majte sa krásne. :*

_MG_4175-horz _MG_4162-horz _MG_4168-horz _MG_4171-horz_MG_4180

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Tomáš Muška

Topánky: Timberland, Nohavice: H&M, Bunda: kúpiš tu, Sveter: Second-hand (Zara), Rukavice: Takko, Čiapka: Forever21, Kabelka: H&M, Hodinky: mojehodinky.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.