Caesar

0 Flares 0 Flares ×

Coco Sumner. I confess, before I have this name already heard several times, but I never addressed him much attention. But today, after reading the article in a magazine, I said that I look at what is what. . First I thought it would be Hollywood’s next child that came to „fame“ thanks to his father ( Coco is a daughter of the successful singer Sting), but later I found that has something to himself. Her voice has a very interesting color and the songs are different to what I am accustomed to. These are not typical songs where you start listening , you became the headache.

Her style of dress is more than the original. 🙂 I can´t  wear things she wear because I would look as a scarecrow, but she can wear them. If this is to add more of those „crazy“ hair and the expression a la I just rose up, so it’s all so chic.

Coco Sumner. Priznám sa, pred tým som toto meno už viac krát počula, ale nikdy som mu nevenovala veľkú pozornosť. No dnes, po prečítaní článku v jednom časopise, som si povedala, že sa pozriem ,čo je zač. A veru, oslovila ma. Najskôr som si myslela, že to bude ďalšie hollywoodske dieťa, ktoré sa dostalo ku „sláve“ vďaka svojmu otcovi (Coco je dcérou úspešného speváka Stinga), ale neskôr som zistila, že má niečo do seba. Jej hlas má veľmi zaujímavú farbu a piesne sú iné, na aké som zvyknutá. Nie sú to typické otrepávky, pri ktorých počúvaní vás začne bolieť hlava.
Jej štýl obliekania je viac ako originálny. 🙂 Ja by som si veci ako nosí ona asi neobliekla, pretože by som v nich vyzerala ako strašiak, ale ona ich vie nosiť. Ak sa k tomu pridajú ešte tie jej „crazy“ vlásky a výraz á la práve som vstala, tak je to celé šmrncové a chic.

Love,peace and fashion Ikin´ 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.