Меня зовут Ивана.

0 Flares 0 Flares ×
Sú veci, ktoré sa v živote stanú, lebo sa stať mali. Potom sú tu tie veci, ktoré sa stanú, lebo si to veľmi prajeme. Možno len viera, náhoda či sila vôle, a možno predsa zázraky.
Momentálne mám tých prianí veľa, no takmer s určitosťou viem povedať, že minimálne jedno z nich sa nesplní. Tak napríklad by sa mi páčilo, ak by už nebola zima. Sneh je super, to áno. Guľovačky a sánkovačky sú super, to áno. Kožušinky sú tiež super, to áno. Ale akosi strácam farbu z tváre (a aj oblečenia) a chuť vychádzať z domu. Každé ráno pozriem na arzenál novo nakúpených párov topánok (asi ich všetky odfotím a podelím sa s vami o radosť, keď už nič iné) a mám chuť zahrabať sa do perín, pretože viem, že aj tak si budem musieť obuť čižmy, lebo vo všetkom ostatnom by som si buď polámala nohy alebo…Veď viete. Ani ten omrznutý nos a skrehnuté ruky už nie sú to, čo to bývalo na začiatku zimy. Časy sa menia. 
Ale čiapka po babke ostáva. Je v nej príjemne teplo a dokonca pasuje aj k novému kabátu z výpredaja za 15€. Milujem zľavy…

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Maminkine, Taška: Second-hand, Silónky: Bepon, Kabát: New Yorker, Šaty: Primark, Čiapka: Vintage, Rukavice: Poľsko

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.